Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

ZEFIRO X - Legenda v novém kabátě

Když byl v roce 2003 na veletrzích poprvé představen jednoduchý až strohý design stolů ZEFIRO, tak to znamenalo téměř okamžitý a celosvětový úspěch podtržený zařazením do design indexu ADI. Úspěch značky ZEFIRO spočíval v jeho technických a stylistických inovacích. V té době se na trhu nabízeli pracovní stoly zaoblené, zakřivené, široké a pevné, určené pro velké monitory. Společnost Alea přišla se stoly s ortogonálními tvary, tenkým povrchem pracovních desek a rozměry přizpůsobenými pro nové technologie a LCD monitory. Neméně inovativní bylo uchycení pracovní desky stolu pouze pomocí magnetů, stejně jako i řešení konstrukce stolu ZEFIRO vyrobené z hliníkových odlitků umožňující snadnou montáž nebo budoucí rozšíření a přestavitelnost. Systém ZEFIRO se stal klasikou a i po 20ti letech díky svému jedinečnému designu si stále zachovává moderní vzhled. Z těchto důvodů se výrobce rozhodl tento systém představit v novém vzhledu a s novými povrchy jako ZEFIRO X. Pracovní desky v provedení Fenix spolu s lakovanými hliníkovými konstrukcemi v moderním monochromatickém vzhledu. ZEFIRO tak znovu dokazuje svoji sílu vycházející z jednoduchého a nadčasového designu. Kancelářský stůl ZEFIRO X | FACE interier

ZEFIRO X představuje novou škálu barev s možností dodání stolové desky i hliníkové konstrukce stolu ve stejné barevnosti a tím dokáže ještě více zdůraznit jednoduché a čisté linie. 

ZEFIRO X svým designem zachovává rovnováhu mezi formou a funkcí. Podnože stolů jsou dodávány buď s nohou čtvercového průřezu, nebo s profilem písmene L, kde se více zvýrazňuje technická stránka navazující na původní design.

Konstrukce ZEFIRA X opět umožňuje překračovat standardní délky stolů se zachováním pouze čtyř hliníkových nohou a středové podpěry z průhledného metakrylátu která zachovává pevnost stolu a přitom neovlivňuje konečnou estetiku.

ZEFIRO X umožňuje vytvářet kompaktní sestavy stolů o délce až 4 metry. Ideální pro zasedací místnosti a jednací místnosti.

Díky svému vzhledu je ZEFIRO X ideální pro zařizování exklusivních kanceláří nebo domácího prostoru.

 


>>

<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět