Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Chcete ergonomické výškově nastavitelné pracoviště a přitom se nechcete zbavovat současného stolu?

Máme pro vás promyšlené a funkční řešení.

O tom, že sedavé zaměstnání není pro člověka zdravotně prospěšné, se ví již docela dlouho. Nicméně většina kancelářských pracovníků po většinu svého pracovního dne stále sedí. Výzkumy ukazují, že celodenní sezení je vážným zdravotním rizikem potenciálně vedoucím k chronickým a degenerativním onemocněním. Sezení není přirozenou polohou lidského těla a již 2-3 hodiny každodenní práce u stolu mají trvalý vliv na naše zdraví. Stejné je to ale i s celodenním stáním, které rovněž není zdravé. Proto se jeví jako nejefektivnější cesta k podpoře zdraví na pracovišti, pravidelně střídat pozici sezení a stání.

S výškově stavitelnými stoly však můžeme svému tělu prospět, neboť i občasným stáním při práci a drobnými pohyby v oblasti pánve, které si při práci ani neuvědomujeme, posilujeme bederní páteř a spalujeme mnohem více kalorií než při sezení. Pokud při práci stojíme, jsme navíc mnohem bystřejší a výkonnější. Proto je ideální formou pracoviště, kde můžeme bez omezení střídat sezení a stání podle vlastní potřeby. K těmto účelům se dnes již vyrábějí elektricky výškově nastavitelné pracovní stoly.                                                                                                                    

Co ale dělat, pokud již máme pracoviště vybavené klasickým pracovním stolem s pevnou výškou?    Je nutné se pevného stolu zbavit a pořídit nový? Takové řešení není ani ekonomická a ani ekologická varianta. Co tedy s tím?

Zde se nabízí elegantní řešení v podobě výškově nastavitelné a dokonce přenositelné pracovní plochy QuickStand Eco použitelné na jakýkoliv stůl.

https://youtu.be/sxvkbNJfj2M

Tato výškově nastavitelná pracovní plocha je k dispozici pro notebook nebo instalaci jednoho až dvou monitorů. Pro nastavení se nevyužívají žádné knoflíky ani páky, ale samosvorný mechanismus Humanscale Continuous Force ™, který umožňuje snadné nastavení výšky pracovní plochy i monitoru a udržuje zařízení při práci stabilní a bezpečné.

https://www.faceinterier.cz/prenosna-vyskove-nastavitelna-plocha/

 

 


<< >>

<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět