Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Odeslat poptávku

Kancelářský stůl ZEFIRO X

Kancelářský stůl ZEFIRO X

Z důvodu stálého zájmu o stolový systém ZEFIRO který se díky svému jedinečnému designu stal před 20-ti lety klasikou, přišel výrobce s novou škálou barevností a povrchů v inovované produktové řadě nazvané ZEFIRO X. Stolový systém ZEFIRO tak znovu dokazuje svoji sílu vycházející z jednoduchého a nadčasového designu. Více informací viz PDF katalog.

ZEFIRO X představuje novou škálu barev s možností dodání stolové desky v materiálovém provedení Fenix spolu se stejnou barevností lakované hliníkové konstrukce stolu v monochromatickém vzhledu, které dokáží ještě více zdůraznit jednoduché a čisté linie. Samozřejmostí stále zůstává i možnost výběru z široké palety standardních melaminových a dýhovaných materiálů. Vzorník materiálů viz přiložené PDF.

Podnože stolů jsou dodávány buď s nohou čtvercového průřezu, nebo s profilem písmene L, kde se více zvýrazňuje technická stránka navazující na původní design.

Konstrukce ZEFIRA X opět umožňuje překračovat standardní délky stolů se zachováním pouze čtyř hliníkových nohou a středové podpěry z průhledného metakrylátu která zachovává pevnost stolu a přitom neovlivňuje konečnou estetiku. Rozměry stolů viz přiložené PDF.

Díky svému vzhledu je ZEFIRO X ideální pro zařizování exklusivních kanceláří nebo domácího prostoru.

Vyrobeno : Itálie
ZEFIRO X - Barevnosti (PDF, 1.08 MiB)
ZEFIRO X - Katalog (PDF, 4.2 MiB)
ZEFIRO X - Rozměry (PDF, 374.78 KiB)

<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět