Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Křesla CUBIX absolutním vítězem soutěže nábytek roku 2020

Dovolte nám se podělit o příjemnou zprávu – kolekce sedacího nábytku CUBIX se stala absolutním vítězem soutěže Nábytek roku 2020, kterou tradičně pořádá Asociace českých nábytkářů.

Luxusní křesla pro manažerské kanceláře, stylové lobby a designové kavárny jsou přesně ta místa pro CUBIX, kolekci kubických tvarů navrženou rakouským designérem Kaiem Stania.

Maximální komfort zajišťuje sedák s pružným vlnovcem, kvalitní pěna a měkký zádový polštář. Velkou pozornost jsme věnovali všem detailům včetně čalounění, které si skvěle rozumí s látkou i kůží. V kolekci najdete dvou a třímístné sedačky s možností akustických panelů, křesla, sedací segmenty a stolky.

Komentář komise pracující při Asociaci českých nábytkářů z tiskové konference:
„Řada CUBIX vyniká velmi sofistikovaným zpracováním tématu, který je přítomný v oblasti designu sezení, již od třicátých let minulého století. Minimalistické pojetí naprosto přesných exaktních geometrických tvarů čalounění, posazených na jednoduché kovové podnoži je vyváženou kompozicí hmot. Ta odpovídá na současné pojetí špičkového interiéru pracovního prostoru. A to nejen v pracovnách vrcholového managementu a v komerčních prostorech. Svojí tvarovou lapidárností umožňuje tvůrci interiéru použití expresívního vyjádření v dalších prvcích a kompozici prostoru. V principu velmi potřebný prvek pro interiérovou tvorbu.“


<< >>

<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět