Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Odeslat poptávku

Kancelářské židle FOCUS

FO642C - je elegantní kancelářská židle s výškově stavitelnou, celočalouněnou zádovou opěrou. Židle je vybavena synchronní mechanikou ST1 pro zajištění tzv. dynamického sezení. Židle splňuje nároky na snadné ovládání, údržbu a servis.
Formou příplatku lze zvolit chromový prvek v horní části opěry.

ST1 SYNCHRONNÍ MECHANIKA S BOČNÍM NASTAVENÍM A NÁKLONEM SEDÁKU

Základní provedení:
Celočalouněná opěra s šitým vtahem, černý pětiramenný plastový kříž ∅ 68 cm, kolečka tvrdá černá, brzděná ∅ 60 mm. Základní provedení neobsahuje záhlavník, područky, lumbální nastavení a jiné doplňky.

FO 641 F Otočná kancelářská židle s vysokou, celočalouněnou zádovou opěrou a synchronní mechanikou ST5. Konstrukce odděleného sedáku a opěrky zad s prošívaným vtahem. Všechny materiály jsou od sebe snadno oddělitelné a roztříditelné z důvodu recyklace. Židle splňuje nároky na snadné ovládání, údržbu a servis.

SYNCHRONNÍ MECHANIKA ST5

Základní provedení:
Celočalouněná opěra, černý pětiramenný plastový kříž ∅ 68 cm, kolečka tvrdá černá, brzděná ∅ 60 mm. Základní provedení neobsahuje záhlavník, područky, lumbální nastavení a jiné doplňky.

 

Kancelářská židle Focus představuje klasickou kancelářskou řadu s decentními tvary a kvalitním čalouněním, které dovoluje vyniknout zajímavým látkám. Unikátní tvar zádové opěry podporuje páteř uživatele a činí i dlouhodobé sezení bezproblémové. V rámci kolekce lze také vybírat ze dvou typů konferenčních židlí, které se liší výškou zádové opěry. Díky tomu židle Focus najde uplatnění nejen v kancelářích, ale i v jednacích a konferenčních místnostech. Charakteristickým znakem Focusu je designový chromový prvek na zádové opěře.

Vyrobeno : Česká republika

Poptávka: Kancelářské židle FOCUS

Odešlete nám nezávaznou poptávku a my Vám rádi poskytneme podrobné informace.


<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět