Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Odeslat poptávku

Kancelářské židle DIFFRIENT WORLD

Diffrient World je kancelářská židle pro všechny úkoly. Designér Niels Diffrient chtěl vytvořit co nejjednodušší a přitom plně funkční kancelářskou židli, jaká kdy byla vyrobena.

Díky inovativnímu výpletu opěradla ze tří segmentů, poskytuje opěradlo výbornou podporu zad. Konstrukční řešení židle minimalizuje potřebu spousty ručně nastavovatelných mechanismů a díky tomu židle při nastavení na konkrétní váhu uživatele využívá zákony fyziky. Židle se automaticky nastaví podle váhy každého uživatele. Nutnost nastavení židle je eliminováno opravdu na minimum a proto je nutné nastavit pouze výšku sedáku a područek a případně hloubku sedáku. Sedák židle je dodáván ve variantě s prodyšnou síťovinou nebo čalouněný látkou.

Diffrient World nabízí dokonalý uživatelský komfort sezení a je konstruována s ohledem na dlouhověkost tak, aby za 10 let vypadala stejně dobře jako dnes. Konstrukční řešení židle představuje velký pokrok ve způsobu, jímž jsou kancelářské židle vyráběny, jelikož Diffrient World je vyrobena pouze z osmi hlavních komponentů a váží pouze 11,3kg – což je méně než polovina u židlí tohoto druhu. Těch několik součástek, ze kterých je židle vyrobena, má za následek mnohem větší spolehlivost a pouze zlomek dopadu na životní prostředí (95% recyklovatelnost) než u tradičních židlí.

Konstrukce židle je vyráběna v bílém nebo černém provedení.


Poptávka: Kancelářské židle DIFFRIENT WORLD

Odešlete nám nezávaznou poptávku a my Vám rádi poskytneme podrobné informace.


<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět