Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Odeslat poptávku

Skříně a kontejnery CP LINE

Skříně a kontejnery NORMA

Skříně a kontejnery CP LINE

Skříňový systém určený pro administrativní účely. Úložný program nabízí díky široké škále typů skříní velké množství sestav. Konfigurace skříně umožňuje maximální využití prostoru.

Materiálové provedení: Desky skříně a registratur jsou  potažené melaminovou fólií. Korpus a dveře skříně mají tloušťku 19mm a pohledová záda tloušťku 8mm. Police skříní jsou ve standardu melaminové. Skříně jsou dodávány v typizovaných rozměrech viz. PDF katalog. Všechny výšky skříní jsou optimalizovány na šanonovou výšku. Skříně jsou dodávány v typizovaných rozměrech šířek 40, 80, 100 a 120cm. Hloubka skříní je 38 nebo 40cm. Desky jsou dodávány v provedení: buk, bříza,hrušeň, třešeň, calvádos, ořech, šedá, šedobílá, stříbrná, atd.

Skříně jsou vyráběny s dveřmi plnými, dveřmi prosklenými, posuvnými dveřmi a roletami. K dodání je i varianta dveří s hliníkovým rámečkem. Dveře skříní jsou vybaveny trojcestným zámkem s uzamykáním do třech bodů. Skříně a registratury mají rektifikační nožky přístupné z vnitřku skříně, nebo jsou opatřeny kovovým soklem. Skříně nástavbové jsou osazeny protiskluzovými kluzáky.

U všech skříní je použito kvalitní kování BLUM s doživotní zárukou.

Vyrobeno : Česká republika

Poptávka: Skříně a kontejnery CP LINE

Odešlete nám nezávaznou poptávku a my Vám rádi poskytneme podrobné informace.


<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět