Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Odeslat poptávku

Regálový systém Q18

Regálový systém Q18 nabízí jedinečný design, svobodu v navrhování sestav a širokou škálou barevného provedení. Subtilní, elegantní a přizpůsobitelný, to je regál Q18.

Q18 je vyroben z hliníkové trubkové konstrukce čtvercového průřezu 18x18mm, bez viditelných šroubů. Do rámové konstrukce lze vkládat police, dvířka nebo zásuvky.

Designový regál Q18 je navržen jako modulární systém splňující nejrůznější požadavky. Jednotlivé moduly jsou vyráběny ve 4 různých šířkách, 3 různých hloubkách a 2 výškách. Zadní a boční strany lze vyplnit ocelovými táhly nebo deskami.

Jako výplň regálu lze zvolit, police, záda, boky, zásuvky, dveře nebo otevřené boxy a tím poskytnout možnost přizpůsobit se konkrétnímu požadavku uživatele. Dvířka regálu jsou vybaveny tzv. PUSH SYSTÉMEM, takže nejsou potřeba žádné úchytky a regál zůstává designově jednoduchý a čistý. Zásuvky mají přizpůsobenou hranu po celé šíři čela zásuvky jako úchytku.

V závislosti na výšce a hloubce regálové konstrukce lze Q18 použít buď jako samostojný, fixní systém připevněný ke zdi nebo stropu, nebo jako regál na nožkách a mobilní na kolečkách.

Regál Q18 nabízí při navrhování naprostou svobodu a možnost přizpůsobit se jakémukoliv prostředí. Dokonce nabízí i možnost do regálu integrovat pracovní nebo barovou plochu.

Široká škála barevného provedení nabízí na výběr ze 17 druhů melaminových dekorů desek a z 11 barevných odstínů konstrukce.

Vyrobeno : Itálie

Poptávka: Regálový systém Q18

Odešlete nám nezávaznou poptávku a my Vám rádi poskytneme podrobné informace.


<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět