Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Odeslat poptávku

Konferenční židle STACY

Kolekce jednací židle Stacy a její barevné kombinace jsou inspirovány klasickou architekturou evokující strukturální materialitu - cihla, rez, pískovec, mramor, železo - a přesto zůstává vizuálně i fyzicky lehká.

Konferenční židle Stacy spojuje funkčnost s podhodnocenou elegancí. Základní model konferenční židle váží pouhých 5,5 kg. Pro snadnou přepravu může být nastohována na sebe v počtu až 40 židlí. Díky své snadné manipulaci a skladovatelnosti ve velkém počtu v jednom stohu je dobře použitelná pro univerzity, konferenční místnosti, hlediště, kostely nebo veřejné prostory. Lyžinová konstrukce je k dispozici chromovaná nebo lakovaná ve čtyřech různých barvách, s opěrkami na ruce nebo bez nich; skořepina je z polypropylenu, s čalouněným sedákem nebo plně čalouněným, nebo plastovými povrchovými úpravami zpomalujícími hoření. Případně je možné individuální párování materiálů a kombinací různých možností povrchové úpravy sedáku a opěradla: jednobarevné, barevné sedadlo a opěradlo nebo černé sedadlo s barevným opěradlem.

Příslušenství nabízí: odnímatelný psací stolek na levé nebo pravé straně konstrukce židle, propojovací systém do řad, očíslování židlí a vozík pro stohování.

Vyrobeno : Itálie

Poptávka: Konferenční židle STACY

Odešlete nám nezávaznou poptávku a my Vám rádi poskytneme podrobné informace.


<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět