Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Odeslat poptávku

Jednací židle REWIND

Rewind je řada konferenčních židlí, která se skvěle hodí na klasická pracoviště, ale i do knihoven a dalších vzdělávacích zařízení. Díky plastovému provedení je židle velmi lehká a snadná na údržbu, což je výhoda pro využití ve veřejných prostorách. Možnost čalounění sedáku i opěry zvyšují komfort sezení na maximum. Na první pohled Rewind zaujme originálním řešením zádové opěry, která dodává pocit prodyšnosti a lehkosti. Bílé provedení plastu propůjčuje židli moderní a hravý charakter, zatímco černé provedení je více decentní.

RW 2101 -Jednoduchá stohovatelná konferenční židle s plastovým sedákem a děrovanou plastovou opěrou na čtyřnohém rámu. Židli lze objednat s plastovými područkami 043.

Příplatek – bílý plast.

Základní provedení: Sedák a opěra – černý plast. Černý trubkový rám ∅ 22 x 1,5 mm.

RW 2102 - Stohovatelná konferenční židle s čalouněným sedákem a děrovanou plastovou opěrou na čtyřnohém rámu. Židli lze objednat s plastovými područkami 043.

Příplatek – bílý plast.

Základní provedení: Čalouněný sedák, opěra – černý plast. Černý trubkový rám ∅ 22 x 1,5 mm.

RW 2107 - Stohovatelná konferenční židle s čalouněným sedákem a děrovanou plastovou opěrou na pérovém rámu. Židli lze objednat s plastovými područkami 043.

Příplatek – bílý plast.

Základní provedení: Čalouněný sedák, opěra – černý plast. Černý trubkový rám ∅ 22 x 2,5 mm.

Vyrobeno : Česká republika

Poptávka: Jednací židle REWIND

Odešlete nám nezávaznou poptávku a my Vám rádi poskytneme podrobné informace.


<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět