Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Odeslat poptávku

HOMEWORK pracovní stůl

Psací stůl HOMEWORK a HOMEWORK WOOD

Stůl navržený dánským návrhářem Nielsem Bendtsenem, který v 50. letech emigroval do Kanady. Jednoduchý, všestranný a elegantní stůl pro vybavení domácí kanceláře nebo jiné malé kanceláře, kde  bude psací stůl nejen bezezbytku plnit svoji funkci, ale bude i příjemným nábytkovým doplňkem, který může být bez obav vystaven pohledům všech příchozích. Skleněnou nebo dřevěnou pracovní desku doplňují dřevěné zásuvky které zjemňují celkový efekt. 

Tento populární domácí psací stůl je k dispozici se skleněnou nebo dřevěnou deskou, která je k dispozici v ořechu, dubu, ebenovém a černém dubu. Dřevěná deska doprovází dýhované zásuvky stejného provedení v případě celodřevěné verze stolu.

Pracovní deska je vyrobena je tvrzeného skla nebo dýhované MDF desky s použitím prémiových dýh. Hrany jsou vyrobeny z masivního dřeva a kvalitně natřeny čirým matným lakem.

Tento stůl je atraktivní ze všech stran a je ideální pro domácnost nebo malou kancelář. K dispozici jsou na výběr zásuvky v provedení: jednozásuka, dvojzásuvka nebo kartotékové zásuvky a lze je konfigurovat na jednostranné nebo oboustranné varianty stolu podle individuálních potřeb. Inovativní způsob konstrukce umožňuje, aby zásuvky doslova levitovali pod deskou stolu, což dává celkovému vzhledu na vizuální lehkosti i při zachování velké tuhosti konstrukce. Zásuvky obsahují i dostatečně velké integrované prostory pro uložení kabelů, aby bylo možné uložit i větší množství kabelů a příslušenství.

Materiálové provedení:

Kovový rám: v provedení chrom nebo práškově lakovaný

Pracovní deska stolu: čiré sklo, dýha v provedení bílý dub, černý dub nebo ořech

Zásuvky: dýha v provedení bílý dub, černý dub nebo ořech

Rozměry: 122x70x v.73cm, 163x70x 73cm

Vyrobeno : Itálie
Homework glass (PDF, 565.65 KiB)
Homework wood top (PDF, 330.73 KiB)

Poptávka: HOMEWORK pracovní stůl

Odešlete nám nezávaznou poptávku a my Vám rádi poskytneme podrobné informace.

Webdesign MHServis.cz

zpět