Vybavení interiérů kanceláře - FACE interier

Odeslat poptávku

Křeslo WINX Lounge

Křesla WINX Lounge

DESIGN, KOMFORT, SOUKROMÍ

Křesla, ze kterých se nechce vstát. Zaujmou elegantními tvary, které zapadnou do různorodých komerčních i privátních prostor. Vyšší i nižší verze navazuje na konferenční křeslo ze stávající nabídky. Celou kolekci jsme oblékli do nové ekologické tkaniny a doplnili ji kovovou a dřevěnou podnoží. Křeslo WINX Lounge je dalším produktem z dílny rakouského designéra Kaie Stanii. Nejvyšší křeslo produktové řady. Díky vysoké hlavové opěrce poskytuje dokonalé pohodlí a soukromí.

WX 886.01

Typ WX 886.01 je posazen na centrální podnoži s otočnou mechanikou SW2, čtyřramenným křížem v černém provedení, nebo kombinaci leštěného hliníku a chromu. Ostatní barevnosti (dle vzorníku RAL) na dotaz. Houpací mechanika bez aretace je možná za příplatek.

WX 885.01

Typ WX 885.01 je posazen na centrální podnoži s otočnou mechanikou SW2, čtyřramenným křížem v černém provedení, nebo kombinaci leštěného hliníku a chromu. Ostatní barevnosti (dle vzorníku RAL) na dotaz. Houpací mechanika bez aretace je možná za příplatek.

WX 886.03 - WX885.06

Typ WX 886.06posazen na dřevěné podnoži z dubového masivu. Součástí balení josu plastové kluzáky a plastové kluzáky s filcem.

 

 

 

Vyrobeno : Česká republika

Poptávka: Křeslo WINX Lounge

Odešlete nám nezávaznou poptávku a my Vám rádi poskytneme podrobné informace.


<< zpět na předchozí stránku

Webdesign MHServis.cz

zpět